pošli tiskni

O nás

Firma ADLABAR - Adéla Bartošová, DiS., byla založena na jaře roku 2010.

Po narození prvního syna jsem začala na našem trhu hledat klasickou českou hračku, protože většina plastových a i spousta dřevěných hraček má titulek „Made in China“. Myslím si, že nejsem výjimkou a mnoho rodičů se zamýšlí nad tím, s čím si jejich děti hrají. Přesto, že žijeme v moderní době plné technických vymožeností, počítačů a další techniky, tradiční česká hračka má v našem světě zcela jistě své místo! Přírodní materiál jako takový je totiž nenahraditelný. Jakákoliv byť sebedokonalejší plastická hmota, zůstává stále jen hmotou umělou. Podíváme-li se do přírody, jejíž součástí bezesporu jsme, uvidíme, že u zvířecích mláďat je hra samotná jakousi školou dovedností užitečných pro život v dospělosti.

Hračka jako nástroj pro rozvoj dítěte by měla pomáhat při učení přemýšlet, rozvíjet fantazii, zručnost, trpělivost a koordinaci pohybu. Též by měla u dětí vzbuzovat estetické cítění.

Tradiční česká dřevěná hračka toto vše splňuje. Navíc s nezanedbatelným ekonomickým prvkem dlouhodobé životnosti – případné opravitelnosti. Když se rozbije hračka dřevěná - dojdeme k truhlářovi a on ji opraví. Když se rozbije hračka plastová – dojdeme do žlutého kontejneru.

Mým cílem tedy bylo, je a bude nabízet zboží výhradně české produkce. Začalo to hračkami pro děti od jednoho výrobce. Postupem času bylo třeba sortiment rozšířit a přizpůsobit se tak požadavkům zákazníků. A tak přibyli další.

S hračkami od mých dodavatelů mám výborné vlastní zkušenosti – prostřednictvím mých dvou synů. A proto jsem se rozhodla pro tento krok, nabízet a prodávat je i přes internet.

Tak račte vstoupit do naší virtuální hračkárny...

www.ADLABAR.cz
kdo se koukne – neprohloupne
a to se vyplatí!Košík Akce
Novinky